Наш телефон: +38 (044) 303 91 87

Працюємо:  Пон-Пят: 8:00-18:30

МУЛЬТИМОДАЛЬНЫЕ ПЕРЕВОЗКИ

Мультимодальні перевезення - зручний, надійний та вигідний спосіб доставки вантажу в будь-яку точку країни. Все дуже просто: є вантаж, який необхідно доставити; ви заповнюєте необхідну гарантійну форму з вказанням початкової та кінцевої точок перевезення і характеризуєте вантаж за належністю та ваговою категорією; вказуєте терміновість доставки та ваш варіант оплати.

За вказаними даними у заявці виконується попередній розрахунок суми оплати, який узгоджується з замовником, і вибирається спільно зручний варіант вирішення питання доставки. Якщо пропозиція вас влаштовує, то на вказану адресу прибуває транспорт і забирає ваш вантаж з оформленням документів, де ви можете вказати специфіку вантажу та категорію доставки (швидко, обережно і т. д.)

Мультимодальні перевезення здійснює серйозна компанія, яка береже не тільки довірений вантаж, але й час та нерви клієнта, тому прагне виконувати все точно і як було узгоджено офіційно оформленим документом, контролюючи та координуючи шлях переміщення вантажу, який документально страхований.

 

Після прибуття до пункту призначення замовник повинен ретельно перевірити доставлений вантаж, вказати (якщо такі є) претензії до вантажоперевезення, підписати акт доставки.

Мультимодальні перевезення здійснюються на різні відстані та різним видом транспорту від автомобіля до залізничного складу: це залежить від обсягу необхідних робіт та дальності доставки.

Якщо потрібне додаткове кріпильне обладнання для об'ємних вантажів або крихкого товару, важливо це вказати в основній заявці, щоб врахувати всі нюанси та відтінки при транспортуванні. Великий автопарк включає в себе спеціально обладнані сучасним типом вантажопідйомні фури, сучасні рефрижератори, термоси.

 

Для уточнення всіх виникаючих питань щодо доставки можна в будь-який час звернутися до менеджера, який уважно вислухає та порадить найзручніший і вигідний для вас варіант розв'язання транспортування. Окрім зручності та швидкості пропонуємо замовникам цікаві знижки та пропозиції, особливо постійним клієнтам.

 

Напишіть нам

 

 

Якщо у вас є будь-які питання про нашу компанію або те, як ми можемо підтримати ваш бізнес, зв'яжіться з нами безпосередньо, вибравши одну з наступних категорій, найбільш відповідну до вашого запиту, і заповніть нашу коротку форму зворотного зв'язку.


Украина, Киев, ул. Линейная 17, оф. 512


info@prime-lg.com.ua

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Field is required
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent