Наш телефон: +38 (044) 303 91 87

Працюємо:  Пон-Пят: 8:00-18:30

О НАС

Компанія "Прайм Логістик" здійснює повний спектр послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом (імпорт/експорт/транзит) на будь-які відстані в межах України, а також на територіях країн Європи, СНД та Центральної Азії.

Co-founder and director

Швидкий розрахунок для вас


У нашій компанії діє правило: "Чим більша партія та чим далі пункт призначення, то нижча вартість залізничних вантажних перевезень". Ви можете скористатися онлайн-калькулятором, щоб дізнатися вартість та терміни доставки для тих напрямків, які вас цікавлять.

Слідкування за  вантажем


Фахівці "Прайм Логістик" мають необхідний досвід та кваліфікацію для розробки оптимальних маршрутів та оперативного розрахунку вартості вантажних перевезень.

 

 

Чому обрати нас

Наші переваги:


100% обязанность по решению всех возможных трудностей

 

Наши специалисты возьмут на себя обязанность по решению всех возможных трудностей

Надежность и постоянство


Независимость от климатических условий, регулярность перевозок​​​​​​​

Постоянное информирование получателя и отправителя груза о его местонахождении.


Соответствуем индивидуальными пожеланиями заказчика и предлагаем полный комплекс услуг​​​​​​​

10

Лет опыта

40+

Задействованых отрудников

150

м. куб объем кузова

22 300

Киллометров ЖД дорог

Відгуки наших клиєнтів

Я залишився задоволений послугами, наданими компанією "Прайм Логістик Груп". Особлива подяка Олександру - він був дуже привітним та відповідав на мої дзвінки та всі мої запитання оперативно!

 

– Lori Estrada

 

Це пов'язано з їх чудовим сервісом, конкурентоспроможними цінами та підтримкою клієнтів. Все це стає настільки високою та цифровою якістю, що це надихає до досягнення такого особистого контакту.

 

– Daniel Olson

 

Наши послуги

 

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з логістики, що включає в себе все, що пов'язано з перевезенням вантажів в будь-якій точці світу.

Морські контейнерні перевезення

 

надзвичайно ефективний спосіб перевезення, так як контейнери є стандартизованими, захищеними від погодних умов та дозволяють максимально використати об'єм судна.

Залізничні перевезення

 

 

Це ефективний і надійний спосіб пересування великих об'ємів товарів, таких як сировина, будівельні матеріали, продукти, електроніка та багато іншого.

Автоперевезення вантажів

 

 

є найбільш гнучким і швидким способом доставки вантажів, що дозволяє доставити їх до місця призначення в найкоротші терміни.

 

Наші партнери

Мы ценим наших партнеров и считаем, что это открывает много преимуществ для участников.