Наш телефон: +38 (044) 303 91 87

Працюємо:  Пон-Пят: 8:00-18:30

НЕГАБАРИТНЫЕ ПЕРЕВОЗКИ

Перевезення негабаритних вантажів залізничним транспортом

 

Послуги з перевезення негабаритних вантажів сьогодні потребують фірми різних масштабів. Через те, що перевезення негабариту - завдання складне як у фізичному, так і у бюрократичному плані, важливо обрати надійну компанію, яка пропонує високоякісні послуги транспортування негабаритних вантажів як в сусідні країни, так і в межах України.

 

Особливості доставки негабариту нашою компанією

Якщо вас цікавить професійне транспортування негабаритного вантажу, звертайтеся до нашої компанії. Завдяки широкому автопарку власної техніки (ми маємо довгобазові автомобілі, спеціальну сільськогосподарську техніку, важкі вантажівки, трал, евакуатори), наша компанія може допомогти клієнту в транспортуванні будь-якого типу негабаритного вантажу.
Ми підходимо до своєї роботи серйозно, оскільки ми знаємо, що перевозити негабаритні вантажі, ширина яких перевищує 2,6 метра, перевищує висоту 4 метри і перевищує довжину 22 метри, потрібно відповідно до визначених норм, особливостей доріг та правил руху по них.
Для того щоб надати послугу транспортування негабаритних вантажів, ми:
виїжджаємо до замовника, оглядаємо вантаж, який необхідно доставити з пункту "А" в конкретний пункт "Б", проводимо ряд необхідних вимірювань (враховуємо не лише розміри негабариту, але й способи кріплення, які будуть використовуватися);
оформляємо всі необхідні дозволи для негабаритних посилок;
на офіційному рівні узгоджуємо свій маршрут з Державтоінспекцією;
затверджуємо інтервал часу, в рамках якого вантаж буде доставлений в кінцевий пункт;
підбираємо транспорт, технічні параметри якого дозволять транспортувати конкретний негабаритний вантаж з одного пункту в інший (якщо доставка буде тралом - готуємо його до маршруту);
доставляємо транспорт на місце, звідки будемо перевозити відправлення.


Всі нюанси ми прописуємо в договорі, тому документ завжди містить чіткі терміни транспортування відправлення, права та обов'язки сторін, а також відповідальність кожної особи, яка порушила умови угоди.


Звертаючись до нас, ви можете

 повністю розслабитися - ми не лише відправимо вашу посилку, але і контролюємо транспортування ваших негабаритних вантажів на протязі всього маршруту руху. Оскільки фахівці нашої компанії ідеально знають свою роботу, вони зможуть швидко вирішити будь-яке технічне та бюрократичне питання, що виникає в межах України або за її кордонами. Саме завдяки високому професіоналізму, фахівцям нашої компанії завжди вдається доставити негабарит в потрібне місце в зазначений час.

Чому варто звернутися саме в нашу компанію, якщо потрібно транспортувати негабаритні відправлення? Чотири аргументи

Наша компанія перевершує конкуруючі українські фірми, які пропонують послуги перевезення негабариту, завдяки тому, що:
виставляє демократичні ціни (тому кожна перевезення дозволяє замовнику послуги вигідно заощадити свої кошти);
транспортування негабаритних відправлень здійснюється лише по найкоротших та оптимальних маршрутах;
транспортує вантажі по міжміських маршрутах завжди з урахуванням норм, встановлюваних Державтоінспекцією;
гарантує професійну доставку негабаритних відправлень;
має повний пакет дозвільних документів, які підтверджують офіційний бік надання наданих послуг.

 

Високий рівень нашого обслуговування підтверджує і той факт, що звернувшись до нас одного разу, клієнти повертаються до нашої фірми повторно, щоб транспортувати свій негабарит. За багаторічний період існування нашої компанії, ми навчилися вирішувати будь-які питання та легко виходити з будь-яких форс-мажорних ситуацій. Тому ви можете звернутися до нас з сміливою просьбою про транспортування будь-якого вантажу.


Бажаєте швидко доставити негабарит в пункт призначення?

 

Дзвоніть за вказаним на сайті телефоном або надсилайте заявку через форму сайту. Наші спеціалісти оперативно зв'яжуться з вами, розповідатимуть багато корисної інформації про принципи негабаритних відправлень та запропонують максимально вигідні умови взаємодії.
Ми підтримуємо співпрацю з численними сільськогосподарськими фірмами, промисловими підприємствами, будівельними компаніями. Увійдіть до числа наших партнерів і ви!

Напишіть нам

 

 

Якщо у вас є будь-які питання про нашу компанію або те, як ми можемо підтримати ваш бізнес, зв'яжіться з нами безпосередньо, вибравши одну з наступних категорій, найбільш відповідну до вашого запиту, і заповніть нашу коротку форму зворотного зв'язку.


Украина, Киев, ул. Линейная 17, оф. 512


info@prime-lg.com.ua

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Field is required
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent