Наш телефон: +38 (044) 303 91 87

Працюємо:  Пон-Пят: 8:00-18:30

Морські вантажні перевезення

Морські вантажні перевезення - найдавніший спосіб транспортування у світі. Незважаючи на сучасні альтернативні варіанти авіаційного, автомобільного та інших видів транспорту, перевезення водним шляхом залишаються вибором багатьох, зокрема передових країн. Так, США та Великобританія виконують перевезення водним шляхом. Для Японії, Австралії, Нової Зеландії морський транспорт є ключовою галуззю в економіці, яка підтримує зв'язок з іншими країнами світу. Транспортувати вантажі морем вигідно, оскільки більшість країн світу має робочі морські порти, включаючи Китай.

 

Особливості морських вантажних перевезень

В Україні перевезення вантажів морем з Одеси або Іллічівська здійснюються за такими варіантами:

1. Транспортування вантажу масовим способом - сюди входить перевезення вугілля, зерна та руди.
2. Транспортування рідкісних вантажів. Сюди включається перевезення нафти та нафтопродуктів, товарів або сировини для хімічної продукції.
3. Транспортування контейнерне.
4. Транспортування габаритних важких вантажів.


Спеціалізована компанія обов'язково підбере судно, яке підходить для перевезення вантажів клієнта та відповідає міжнародним вимогам. Судно вибирається за габаритами та типом судноплавства. Так, судно для вантажних перевезень часто використовується у трамповому або лінійному судноплавстві. В межах лінійного судноплавства корабель рухається за розкладом з наперед визначеними портами. Вантаж приймається в межах типового контракту. Трампове судноплавство можливе без конкретного розкладу за напрямками, обраними хаотично.

 

При виборі судна враховуються:

габарити;
вантажопідйомність;
вмістимість приміщень;
чистий об'єм (показник корисного простору, комерційний об'єм корабля);
рівень води, який займає судно.

 

Мінімальна вантажопідйомність суховантажного судна - до 50 тисяч тонн. Найкраща вантажопідйомність танкера - понад 300 тисяч тонн. Контейнеровози призначені для переміщення стандартних за габаритами вантажів. У них простора палубна площа відкритого типу. Під палубою приховані трюми. Трюми - спеціальні приміщення, розташовані вертикально. У трюмах встановлені кріплення, направляючі та належним чином розміщують контейнери.

 

Переваги контейнерних перевезень морем

 

Корабель контейнеровоз доставить вантаж у надійному металевому контейнері в строк. Вантаж, навіть якщо відстань вимірюється тисячами кілометрів, доставляється "до дверей" завдяки співпраці з автомобільними та залізничними компаніями. Морські вантажні перевезення в контейнерах - економічний спосіб транспортування. Він актуальний на внутрішньому і міжнародному ринку. Доставка водним шляхом - підходящий спосіб зберегти вантаж в тарі, яку запропонував виробник або побажав замовник. Крім того, морські вантажні перевезення в контейнерах зменш

ують терміни доставки вантажу та транспортні витрати. Цей спосіб підійде навіть тим замовникам, які не готові запропонувати для перевезення великі партії товарів. Надійна та швидка доставка доступна кожному за прийнятною ціною та за вигідних умов.

 

Чому варто звернутися до фахівців

 

Право на офіційні контейнерні перевезення морем надається лише компаніям з офіційною ліцензією. Пропонуючі послуги приватні особи, анонімні діячі та інші недостовірні особи - шахраї або перевізники, які нічого не гарантують. Особа або компанія, що діє без ліцензії, не забезпечить прибуття вантажу в строк. Шахраї навіть не доставлять вантажа, а довести його існування замовнику в подальшому буде дуже важко або неможливо.
Професійний ліцензований перевізник використовує власний транспорт, завдяки чому організація приймання та відправлення спрощується. Послуга реалізується "під ключ" - клієнт мало не бере участь у процесі. Перевезення вантажів виконується в терміни, зазначені заздалегідь. Клієнти постійно отримують актуальну інформацію в будь-який час доби. Дотримуються норми безпеки транспортування. Крім того, компанія відповідає за вантаж та гарантує його безпеку під час перевезення.
Перспективний бізнес починається з правильних рішень. Одне з них - укладання договору з досвідченою та компетентною транспортною компанією України.

Напишіть нам

 

 

Якщо у вас є будь-які питання про нашу компанію або те, як ми можемо підтримати ваш бізнес, зв'яжіться з нами безпосередньо, вибравши одну з наступних категорій, найбільш відповідну до вашого запиту, і заповніть нашу коротку форму зворотного зв'язку.


Украина, Киев, ул. Линейная 17, оф. 512


info@prime-lg.com.ua

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Field is required
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent