Наш телефон: +38 (044) 303 91 87

Працюємо:  Пон-Пят: 8:00-18:30

ДИСЛОКАЦИЯ ГРУЗА

Ведення будь-якого бізнесу передбачає транспортування обладнання, сировини для виробництва товарів, готової продукції та інших вантажів на території країни або за її межі.

 

При розробці логістичних маршрутів вам доведеться стикнутися з деякими організаційними аспектами:

1. Вибір транспорту для перевезень.
2. Оптимізація витрат на транспортування.
3. Забезпечення повної безпеки ваших товарів.
4. Мінімізація часу перебування вантажу в дорозі.
5. Оформлення всіх необхідних супровідних документів без порушення норм закону.

Залежно від виду вантажу, актуальність вищезазначених питань може змінюватися. Наприклад, товар із коротким терміном зберігання необхідно доставити у мінімальні терміни. А якщо особливості вантажу дозволяють не поспішати з часом, тоді можна зекономити на складному контейнері або більш економному виді транспорту.

 

Організація вантажоперевезень - це складний вид діяльності в сфері послуг, який вимагає участі фахівців різних профілів і напрямків. Саме тому більшість компаній та приватних осіб довіряють доставку своїх вантажів професіоналам.

Розташування вантажу та пошук залізничних вагонів

Транспортування вантажів по залізниці - це найменш витратний і безпечний варіант. Вагонами по залізниці можна перевозити особисті речі, автотранспортні засоби та інші види вантажів.

Таку транспортування найчастіше використовують для перевезення великих вантажів на далекі відстані. Онлайн-сервіс відстеження залізничних вагонів дає змогу контролювати весь маршрут доставки контейнера протягом всього шляху. Використовуючи цю послугу, ви можете отримувати тільки достовірну та актуальну на даний момент інформацію про рух транспорту, уточнити весь маршрут руху, а також отримувати точний звіт про завантажувально-розвантажувальні дії, зупинки поїзда тощо.

 

Система відстеження переміщень вагонів - це:

- пошук контейнерів, необхідні залізничні довідки;
- розрахунок індивідуальної тарифної ставки онлайн;
- програмне забезпечення для супроводжуючих та експедиторів;
- заявки на перевезення та пропозиції різних транспортних засобів.

 

Система відстеження за номером вагона доступна для використання, для клієнта передбачений зручний інтерфейс, який відображає розташування вантажу на спеціальній інтерактивній карті. Ви також можете запитати інформацію про рухи на електронну адресу або через SMS.

Автоматичний процес реєстрації та доступні способи оплати дозволяють приєднатися протягом декількох хвилин фізичним особам, а для підключення юридичних осіб потрібно близько години.

Відповідь на будь-яке питання щодо функціонування системи відстеження ви можете отримати максимально швидко за телефоном, електронною поштою або скориставшись послугами зворотного зв'язку.

 

Онлайн-сервіс відстеження вантажу - це невід'ємний інструмент для всіх

 учасників процесу вантажоперевезень, який дозволяє визначити місцезнаходження вагона на станції, всі його характеристики. Використовуючи систему оперативного відстеження, ви зможете знайти свій вантаж в будь-якій точці СНД або країн близького зарубіжжя, отримавши повний спектр якісних послуг.

Напишіть нам

 

 

Якщо у вас є будь-які питання про нашу компанію або те, як ми можемо підтримати ваш бізнес, зв'яжіться з нами безпосередньо, вибравши одну з наступних категорій, найбільш відповідну до вашого запиту, і заповніть нашу коротку форму зворотного зв'язку.


Украина, Киев, ул. Линейная 17, оф. 512


info@prime-lg.com.ua

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Field is required
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent