Наш телефон: +38 (044) 303 91 87

Працюємо:  Пон-Пят: 8:00-18:30

ПЕРЕГРУЗ И СКЛАДИРОВАНИЕ

Перевезення товару з одного пункту до іншого передбачає процес перевантаження. Використовуючи залізничний транспорт, можна забезпечити доставку великих обсягів на великі відстані, що неможливо здійснити за допомогою автомобілів. Наша транспортна компанія здійснює якісне перевезення, перевантаження та складування вантажів. Такий відповідальний захід необхідно довірити професіоналам, щоб уникнути втрат часу, фінансів та інших непередбачуваних ситуацій.

Послуга погрузка / вивантаження залізничних вагонів.

Погрузочні роботи є важливим етапом у своєчасному виконанні умов договору між замовником та постачальником. Порушення термінів може призвести до серйозних збитків компаній, що спричинить численні проблеми. Представники виробництв, керівники фірм і логістичні менеджери зацікавлені у безперебійному процесі свого підприємства. В вагони завантажують різні вантажі, продукти харчування, будівельні, хімічні матеріали, предмети побутової промисловості тощо. Якщо товар не надійде вчасно, то відправники і одержувачі понесуть збитки. Тому до перевезення та вибору погрузочної організації необхідно підійти відповідально.

Наша команда фахівців завоювала довіру клієнтів, партнерів, забезпечує кваліфікований процес вивантаження з вагонів та навпаки. Усі роботи виконуються під керівництвом досвідчених майстрів, за допомогою спеціальних пристроїв та обладнання, в залежності від виду погрузки: механічної або ручної. Організовуємо перевантаження негабаритних та важкогабаритних вантажів в кілька тонн. Ми виконуємо різноманітні варіанти погрузки з платформ, критих вагонів, контейнерів.

 

Види перевантаження:

1. Завантаження вагонів з вузькою колією на широку і навпаки;
2. Вивантаження з морських контейнерів у різні види рухомого залізничного складу, машини;
3. Перевантаження з машин, вагонів у контейнер, інші пристрої і навпаки;
4. Завантаження з вагонів різної колії, рухомого складу на судна для відправлення морем та інше.

Ми виконаємо необхідні заходи відповідно до технічної документації, дотримання всіх норм, ДСТУ та умов безпеки. За потреби надамо додаткові послуги, розмістимо вантаж для тимчасового зберігання на складі з подальшою відправкою та перевезенням.

 

Професійні перевантаження.

 

Ми забезпечимо повний спектр послуг за розумною ціною не тільки по країні, але й за її межами. Звертаючись до нас, ви отримаєте найкращий сервіс з вивантаження, погрузки та міжнародного перевезення товару найрізноманітніших обсягів, вагою у кілька тонн. Правила професійної завантаження:

При завантаженні платформ, критих вагонів, напіввагонів крихкими предметами, склом або керамікою передбачені спеціальні захисні способи укладання. Бережно упаковуються в додаткові короб

ки з використанням такелажу.

Важкий за вагою вантаж розвантажується за допомогою спецтехніки;

Дотримуються гігієнічні норми при роботі з харчовими продуктами;

Передбачені заходи безпеки з пожежонебезпечними речовинами, предметами вогнезахисних матеріалів тощо.

Доставка вантажу в повній збереженості - наш головний пріоритет. Ми чітко дотримуємо графік проведених робіт за попередньо складеним планом. Зможемо організувати одночасно завантаження різних видів товару у будь-який час доби.

 

Напишіть нам

 

 

Якщо у вас є будь-які питання про нашу компанію або те, як ми можемо підтримати ваш бізнес, зв'яжіться з нами безпосередньо, вибравши одну з наступних категорій, найбільш відповідну до вашого запиту, і заповніть нашу коротку форму зворотного зв'язку.


Украина, Киев, ул. Линейная 17, оф. 512


info@prime-lg.com.ua

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Field is required
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent